14.5.2011

Ajda potratila :(

Už se mi to ani nechce psat, ale tyto stránky jsou něco jako deník chovatelské stanice. Uvádím zde dobré i ty špatné zprávy, kterých se ale v poslední době nějak moc množí. Včera Gia Mia, dnes Ajda.

Včera jsem dostala zprávu, že Ajda má problémy s trávením. Dnes už miminka potratila. Zatím se drží a budeme jí strašně držet pěsti, aby to zvládla.

Čekám co Ylia od Medunky. Má obrovské bříško a miminka by mohla na svět přijít každým dnem. Doufám, že aspoň tato to zvládnou. Houmík má zatím jako otec smůlu. Ani jedno z jeho dosud narozených mláďat nepřežilo. Uvidíme tedy co dál a co nám ukáže Ylia.

Mnohem radostnější zprávu mám z Vinohrad v Brně, kde se Zephyrovi a Cappy z Ujouškova narodila paterčata. Jsou to krásní ratlíci a jsou celí po ujouškovi. Rozetkoví s jemnou srstí, pěknými hlavičkami a velkými plachtami místo oušek :-)

Dnes asi udělám fotky mladých morčátek, která zůstávají v Ujouškově. Mezi nimi samičká Sára od Evony, Barbuška a Eleonor z Ujouškova. Zatím u nás zůstává Elisabeth z Ujouškova, protože čekáme na kurýra. Doufám, že se brzy dočkáme a samička bude u své nové majitelky, která se už moc těší.Zpět na seznam aktualit

Facebook

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz