Morčata na prodej

 

Morčata na prodej:

Chcete-li si zamluvit nabízené morčátko v sekci prodej, můžete nám napsat přes Napište nám. Email je vybírán denně (nejsem-li na dovolené). Morče na prodej vám bude následně rezervováno po omezenou dobu jednoho týdne, kdy je nutné složit zálohu 50 % na účet. Morčata na prodej jsou ve věku minimálně 4 týdnů a váhy alespoň 250 g. Zároveň si vyhrazuji možnost neprodat morče člověku, který se mi nezdá být vhodným majitelem a pochybuji o jeho budoucí péči o morče.

Nabízím také možnost předběžné rezervace morčat na prodej, kdy můžete projevit zájem o morče z některého z plánovaných odchovů v sekci plánované odchovy. Neboť ale nemohu ovlivnit ani pohlaví, barvu nebo kvalitu jedinců, je tato rezervace pouze informativní a po narození miminek vás mohu oslovovat s konkrétní nabídkou.

 

Facebook

Aktuality

4.6.2014

Přerušení chovu

Provoz chovatelské stanice je přerušen na dobu neurčitou. Stránky jsou ponechány v provozu a pokud byste měli jakoukoliv poznámku ohledně obsahu nebo byste chtěli přispět nějakou moudrou radou, moc ráda uvítám vaše emaily. Pokud se někomu chce napsat článek, dejte mi vědět a vložíme ho na web. více »

3.2.2013

Jak poznat samce od samice

Máte-li malé morčátko a nejste si jistí jeho pohlavím, můžete si přečíst článek a zkusit se podívat znovu. více »

3.2.2013

Samec nebo Samice???

Pár rad pro ty, kteří váhají, zda si pořídit samce nebo samici. více »

28.11.2012

Rychlá pomoc vašemu morčátku

Množí se mi v emailu mnoho dotazů a žádostí o pomoc s vašimi morčátky. Je mi to líto, ale nestíhám na to vše odpovídat a mnohdy už nemám ani moc sil. více »

10.6.2012

Standard plemen a barevných rázů morčat 1.1.2011

Pro ty, kdo to možná neví a rádi by nahlédli do standardu plemen morčat, si mohou stáhnout jeho elektronickou verzi ze stránek klubu morčat. více »


Všechny aktuality »

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz