28.11.2012

Rychlá pomoc vašemu morčátku

Množí se mi v emailu mnoho dotazů a žádostí o pomoc s vašimi morčátky. Je mi to líto, ale nestíhám na to vše odpovídat a mnohdy už nemám ani moc sil. Ráda bych ale vždy pomohla co to půjde. Sama jsem hledala pomoc co udělat s Ujouškem a jeho krvácející tlapkou.

Podařilo se mi najít skvělou paní veterinářku v Lelekovicích. Specializuje se na hlodavce a sama morčátka chová. Pokud se vám zdá, že morče den nejí (pozor nejíst den znamená ohrožení života morčátka, více v článku Proč je potřeba krmit morče každý den), neváhejte navšítivit paní doktorku, protože u morčat opravdu rozhodují hodiny.

Objednejte se i v případě, když morčeti začne masivněji šupinatět kůže, vypadávat chlupy, téct z očí nebo nosu, nebo bude pokvikávat při močení, bude mít mazlavé výkaly, přestane přijímat potravu, bude malátné a stočené v rožku, začnou mu plesnivět uši a podobně. Nebojte se zeptat na cokoliv, co vás napadne nebo přiznat, že si nejste jistí, zda se o zvíře správně staráte. Mnoho info najdete v článcích na Ujouškově, ale nemám čas je doplňovat.

Kontakt:

Vet. ordinace Xenopus

tel.: 775240909

Tímto zároveň děkuji paní doktorce za osobní přístup a profesionální léčbu mého morčete.Zpět na seznam aktualit

Facebook

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz