2.4.2011

Veletrh For Pets 2011

V sobotu jsem vyrazila ráno se Studentagency do Prahy na veletrh For Pets 2011. Vezla jsem malého Dancing Quida paní, se kterou jsem se pak setkala před vstupní branou na veletrh. Paní měla v kufru spoustu tedíků a když jsem řekla, že se mi jeden z nich líbí, náhodou to byla samička, a tak si vzala Quida, já zase tuto samičku. Je s VP, který ještě nemám v ruce, takže nevím, jaké má předky, každopádně jsem oba rodiče viděla. Samička má barvu zřejmě buff a sable a doma prošla deratizační kůrou a jelikož mi přišla zdravá, riskla jsem to a hodila ji k Inez, která ještě dnes kojila malého samečka. Třeba se jí ještě ujme. Co bude se samičkou dál se uvidí časem.

Dál jsem se na veletrhu For Pets 2011 setkala s Nikou Betkovou, která vystavovala svá nová morčátka a získala 2. a 3. místo v plemeni Us Teddy. Takže gratuluji!!! Morčátka byla moc krásná!

Při té příležitosti jsem vyzvedla samečka Fištu, který poputuje dále do Chs Cheeroke. Zatím je u nás a bude vykrmován :-).

Mimo jiné jsem nastřádala mnoho vzorků granulí, letáčků a kontaktů a uvidíme co s tím dál...

Za dva dny má termín Chelsea a stále čekám co Romantic Bamboo. Ylia se zdá být březí a stejně tak i Enriqua.Zpět na seznam aktualit

Facebook

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz