Z nových domovů

Na této stránce jsou vystavena morčátka, která šla do nových domovů a jejichž majitelé mi zaslali jejich fotografie.

Největší radostí pro mě je, když mi nový majitel i po delší době pošle fotku morčátka od nás a vidím, že se mají opravdu dobře. Nemusí být výstavně veleúspěšní. Stačí, když mají rozumné a hodné majitele, kteří jejich chov berou zodpovědně. Moc děkuji všem, kteří mi fotografie poslali a jsem ráda, že se morčátka dostala právě do jejich rukou.

 

Himísek z Ujouškova

Náš pěkňoučký sameček po Houmíkovi a Ylii. Ouška mu ještě trošku lítají. Má je kraťoučká po taťkovi, ale srst má zato luxusní. Oranžová krásně tmavá stejně jako taťkova. Má se skvěle u rodiny Kohoutových.

 

 

 

Dancing Quido z Ujouškova

 

Náš první sameček, co se narodil v Ujouškově. Rodiče Inez Satin od Evelíny a Zephyr CC. Saeček se má skvěl u Lenky, kde má spoustu samiček a hodnou malou kamarádku. Již je také otcem, takže Zephyr je dědečkem... :-D to to jde rychle sakryš. Od Lenky také máme Barbušku, takže tímto zdravíme :-P.

 

 

Eragon z Ujouškova

 

Sameček Eragon, který bydlí tady kousek od nás v Brně. Moc hezký klučík a je vidět, že se má také moc dobře. Mnohokrát děkujeme za fotky.

 

 

 

Chloupek z Ujouškova

Chloupek alias Pažout bydlí u Zbyňka, který se o něj evidentně moc hezky stará.

 

 

 

Chuanita z Ujouškova

Samička, která nyní bydlí v chovatelské stanici Cheeroke. Koukněte na jejich krásná morčátka Us Teddy.

 

 

 

Cose z Ujouškova

Chose bydlí u Klárky Dittelové a je vidět, že se má opravdu dobře. Má vlastní fotografický salón :-) luxusní bydlení a vypadá, že nám pěkně přibírá na váze.

 

 

 

Facebook

Aktuality

4.6.2014

Přerušení chovu

Provoz chovatelské stanice je přerušen na dobu neurčitou. Stránky jsou ponechány v provozu a pokud byste měli jakoukoliv poznámku ohledně obsahu nebo byste chtěli přispět nějakou moudrou radou, moc ráda uvítám vaše emaily. Pokud se někomu chce napsat článek, dejte mi vědět a vložíme ho na web. více »

3.2.2013

Jak poznat samce od samice

Máte-li malé morčátko a nejste si jistí jeho pohlavím, můžete si přečíst článek a zkusit se podívat znovu. více »

3.2.2013

Samec nebo Samice???

Pár rad pro ty, kteří váhají, zda si pořídit samce nebo samici. více »

28.11.2012

Rychlá pomoc vašemu morčátku

Množí se mi v emailu mnoho dotazů a žádostí o pomoc s vašimi morčátky. Je mi to líto, ale nestíhám na to vše odpovídat a mnohdy už nemám ani moc sil. více »

10.6.2012

Standard plemen a barevných rázů morčat 1.1.2011

Pro ty, kdo to možná neví a rádi by nahlédli do standardu plemen morčat, si mohou stáhnout jeho elektronickou verzi ze stránek klubu morčat. více »


Všechny aktuality »

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz