Založení chovatelské stanice

Zde se dozvíte, jaké jsou kroky k založení chovatelské stanice, co vše je nutné splňovat, jaká byste měli mít zvířata, co udělat pro to, abyste mohli vydávat PP, jak probíhá registrace morčat.

Jak založit chovatelskou stanici morčat

22.2.2011

Stručný průvodce založení CHS

Stránky pro chovatelskou stanici zdarma

20.2.2012

V tomto článku si můžete přímo zaregistrovat webové stránky vaší chovatelské stanice zcela zdarma. Jedná se o specializovaný projekt společnosti Webnode, která připravila jednoduchý webový editor společně se šablonami na téma chovatelských stanic.

Rozdíl mezi VP a PP

26.2.2012

Začínající chovatel, ale i ten, kdo si pořizuje morče, ale i jiné zvíře, by měl vědět, jaký je rozdíl mezi VP a PP zvířete. Někdy je rozdil v kvalitě kupovaného zvířete minimální, jindy může být obrovský.

Jak zaregistrovat morče

3.2.2013

Jak zaregistrovat morče do chovu.

Facebook

Aktuality

4.6.2014

Přerušení chovu

Provoz chovatelské stanice je přerušen na dobu neurčitou. Stránky jsou ponechány v provozu a pokud byste měli jakoukoliv poznámku ohledně obsahu nebo byste chtěli přispět nějakou moudrou radou, moc ráda uvítám vaše emaily. Pokud se někomu chce napsat článek, dejte mi vědět a vložíme ho na web. více »

3.2.2013

Jak poznat samce od samice

Máte-li malé morčátko a nejste si jistí jeho pohlavím, můžete si přečíst článek a zkusit se podívat znovu. více »

3.2.2013

Samec nebo Samice???

Pár rad pro ty, kteří váhají, zda si pořídit samce nebo samici. více »

28.11.2012

Rychlá pomoc vašemu morčátku

Množí se mi v emailu mnoho dotazů a žádostí o pomoc s vašimi morčátky. Je mi to líto, ale nestíhám na to vše odpovídat a mnohdy už nemám ani moc sil. více »

10.6.2012

Standard plemen a barevných rázů morčat 1.1.2011

Pro ty, kdo to možná neví a rádi by nahlédli do standardu plemen morčat, si mohou stáhnout jeho elektronickou verzi ze stránek klubu morčat. více »


Všechny aktuality »

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz