Stránky pro chovatelskou stanici zdarma

20.2.2012

V tomto článu vám ukážu, jak si zaregistrovat webové stránky vaší chovatelské stanice zcela zdarma. Jedná se o speciální projekt společnosti Webnode, která připravila jednoduchý, avšak propracovaný webový editor společně se šablonami na téma chovatelských stanic. Je jedno, zda chováte morčata, králíky, křečky, psy, kočky, koně, plazy nebo jiná zvířata. Změníte si šablonu a stránky můžete mít vytvořeny během pár minut.

Www stránky pro chovatele jsou vhodné i pro ty, kteří mají zvířátko jen tak pro radost a chtějí o něm vést svůj blog a podělit se o něj s kamarády.

Webnode - stránky snadno a rychle

Bez dobře optimalizovaných stránek se o vaší chovatelské stanici nikdo nedozví. Bez zvířátek zase nemá cenu tvořit stránky o nich samotných. Obojí jde tedy ruku v ruce. Super vypadající, ale i dobře nalezitelné stránky se srozumitelným obsahem jsou přínosem nejen pro chovatele, ale i pro zájemce o zvířata. Nemusíte se spoléhat na inzerce, kde se váš inzerát zobrazí na horší pozici, pokud jej nechcete topovat. Stačí si vytvořit vlastní webové stránky pro chovatelei a můžete zdarma využívat výhod vlastní inzerce.

 

Šablony Webnode

Pokud máte vlastní odchovy, není nic snazšího než zvířata nafotit a jejich fotografie vložit na stránku, kterou si vyhradíte pro čerstvé odchovy. Navíc můžete ukázat i jejich rodiče, vytvořit fotografii odchovů nebo výstav, vložit na prohlédnutí video mláďat, vložit si návštěvní knihu a kontaktní formulář. Nechybí novinky, kontakt na vás, využití RSS kanálu, a mnoho dalších funkcí, které zvládnou i děti. Navíc si můžete kdykoliv změnit šablonu nebo rozložení webu, aniž byste přišli o obsah.

Nechybí widgety sociálních sítí. Můžete zůstat v kontaktu s vašimi kamarády a prezentovat se na facebooku, získávat fanoušky a zároveň je hromadně informovat o novinkách ve vaší chovatelské stanici.

 

Editor stránek Webnode

Pokud vyrábíte pelíšky, krmivo, stelivo, hračky a jiné předměty pro zvířata a chcete je prodávat, můžete si vytvořit vlastní e-shop. I ten lze vytvořit zdarma a v momentě, kdy se váš obchod začne rovzvíjet a budete mít finance na zakoupení více služeb, můžete teprve do svého eshopu investovat. Stránky tedy zůstanou tak jak si je vytvoříte a nemusíte se bát, že vám budou smazány.

Pokud jste se rozhodli, že chcete stránky pro chovatele, pak se můžete zaregistrovat přímo zde. Stačí si vymyslet název, jak se vaše chovatelská stanice bude jmenovat, vložit váš email, kam dojde potvrzení registrace, vymyslet si heslo a kliknout na "Registrovat".Zpět

Facebook

Aktuality

4.6.2014

Přerušení chovu

Provoz chovatelské stanice je přerušen na dobu neurčitou. Stránky jsou ponechány v provozu a pokud byste měli jakoukoliv poznámku ohledně obsahu nebo byste chtěli přispět nějakou moudrou radou, moc ráda uvítám vaše emaily. Pokud se někomu chce napsat článek, dejte mi vědět a vložíme ho na web. více »

3.2.2013

Jak poznat samce od samice

Máte-li malé morčátko a nejste si jistí jeho pohlavím, můžete si přečíst článek a zkusit se podívat znovu. více »

3.2.2013

Samec nebo Samice???

Pár rad pro ty, kteří váhají, zda si pořídit samce nebo samici. více »

28.11.2012

Rychlá pomoc vašemu morčátku

Množí se mi v emailu mnoho dotazů a žádostí o pomoc s vašimi morčátky. Je mi to líto, ale nestíhám na to vše odpovídat a mnohdy už nemám ani moc sil. více »

10.6.2012

Standard plemen a barevných rázů morčat 1.1.2011

Pro ty, kdo to možná neví a rádi by nahlédli do standardu plemen morčat, si mohou stáhnout jeho elektronickou verzi ze stránek klubu morčat. více »


Všechny aktuality »

Newsletter

Kontakty

Katka Štarhová
Brno
Czech Republic
e-mail: ujouskov(zavinac)ujouskov.cz